قوانین و مقررات سایت


کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات این سایت به دقت ملاحظه فرمایید

ورود کاربران به این سایت جهت استفاده از محصولات به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات این سایت است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین این سایت از سوی کاربر است.


قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های این سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

در صورتی که در قوانین مندرج رویه‏‌ها و سرویس‏‌های این سایت تغییراتی در آینده ایجاد شود در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


سیاست های رعایت حریم شخصی

ین سایت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. این سایت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از این سایت شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

تنها مرجع ارتباطی ما با شما تلفن ها و آدرس های می باشد که در بخش تماس با ما این سایت درج شده است و راه های ارتباطی غیر از این مجاز نمی باشد.


ثبت پردازش

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در این سایت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. این سایت همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این در صورتی که موجودی محصولی در انبار به پایان برسد حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای این سایت محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده محصول دیگری را جایگزین کند.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

این سایت مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی برای این سایت محفوظ است.

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در این سایت حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری برای این سایت محفوظ است. این سایت در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به این سایت می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

با توجه به ثبت سیستمی سفارش به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن وجود ندارد.


سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در این سایت مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری اگر سفارشی قابل تحویل نباشد این سایت موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید.

لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته بندی ارسال و بیمه حمل کالا جداگانه محاسبه شود.


نمایندگی

این سایت در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی این سایت به آدرس مندرج در صفحه تماس با ما پردازش می‏‌شود.

لطفا در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست مراتب را جهت پیگرد قانونی به ما اطلاع دهید.


قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه این سایت هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

این سایت خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.